10 Bin 308 bebeğe ’hoş geldin’ ziyareti

ÇORUM BELEDİYESİ, “HOŞ GELDİN BEBEK” UYGULAMASI İLE SON 3 YILDA 10 BİN 308 AİLENİN SEVİNCİNİ PAYLAŞTI

10 Bin 308 bebeğe ’hoş geldin’ ziyareti
Yayınlama: 29.12.2022 19:13:40
A+
A-

Çorum Belediyesi, “Hoş Geldin Bebek” uygulaması ile son 3 yılda 10 bin 308 ailenin sevincini paylaştı. Yeni doğan bebelerin ilk hediyeleri Çorum Belediyesi’nden oldu.

Çorum Belediyesi, sosyal belediyecilikte örnek çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Doğumdan ölüme kadar mutlu ve üzüntülü günlerinde Çorum halkının yanında olan Çorum Belediyesi gönüllere dokunmaya devam ediyor. Bunlardan biri de “Hoş Geldin Bebek” uygulaması. Çorum Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri bebek sahibi olan aileleri ziyaret ederek içerisinde battaniye olan çantalardan hediye ediyor. “Hoş Geldin Bebek” uygulaması çerçevesinde 2019 yılından bu yana 10 bin 308 aile ziyaret edildi.

Sosyal belediyecilik alanında yapılan çalışmaları önemsediklerini ifade eden Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, gönüllere dokunan hizmetlerinden birinin de “Hoş Geldin Bebek” uygulaması olduğunu hatırlattı.

Belediyecilik hizmetlerinin doğumdan ölüme kadar sürdüğünü belirten Başkan Aşgın, “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar 10 bin 308 aileye ‘Hoş Geldin Bebek’ uygulaması çerçevesinde ziyarette bulunduk. Hediyelerimizle ailelerimizin mutluluğuna ortak olduk. Rabbim tüm yavrularımıza hayırlı, uzun ömürler nasip etsin.” dedi.

10 Bin 308 bebeğe ’hoş geldin’ ziyareti
10 Bin 308 bebeğe ’hoş geldin’ ziyareti

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.