Başkan Dursun Özbek: Derbinin yankıları sürüyor

“Ali Koç, yaptıklarının hesabını tek tek soracağım” diyen Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, “Bu olaylara sebep olan baş ahlaksız, yancıları ve onlara çanak tutanlar hakkında gerekli suç duyurularını yaptık.” ifadelerini kullandı.

Başkan Dursun Özbek: Derbinin yankıları sürüyor
Yayınlama: 20.05.2024 17:09:07
A+
A-

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten flaş bir hamle geldi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten sert tepki

Başkan Özbek’in konuşmasından öne çıkanlar şöyle;

“Dün yaşananlar herkesin önünde yaşandı. Bu olaylara sebep olan baş ahlaksız, yancıları ve onlara çanak tutanlar hakkında gerekli suç duyurularını yaptık. Ali Koç’un şımarıklıkları artarak devam ediyor. Ali Koç polis eşliğinde sahaya alınmıştır.

Bu yaşananların hepsi kamera kayıtlarında var. Sahada insanların ailelerin küfür etmeler, kabadayılıklar sonra da kameralar karşısında yapılan konuşmalar…

“Ali koç, yaptıklarının hesabını tek tek soracağım”

Ali Koç, bu yaptıklarının hesabını senden tek tek soracağım. Seçim kazanmak için yaptığın şovun hesabını vereceksin. Herkes senin bir proje olduğunu öğrenecek.

Bu yaptıkların bana sökmez ben Galatasaray başkanıyım. Bir mesajım da taraftarımıza ve üyelerimize; tek konsantrasyonum ulaşacağımız şampiyonluğumuz. Tüm toplantılarımızı durdurduk. 7/24 Florya’dayız. Hocamızın ve oyuncu kardeşlerimizin yanında olacağız.

Bir seçimi kazanmak uğruna bu insanları birbirine düşürmek uygun mudur?

7-8 tane Fenerbahçeli, orada sahanın görevlisine hücum et, onları döv… Bu sokak kabadayılığı var ya öyle bir şeydir ki, ortamı öyle mecralara taşır ki önüne geçilemez.

Ali Çelikkıran stadın bakımından sorumlu bir arkadaş. 7-8 kişi onun üzerine çullanmış. Böyle bir şey delikanlılığa sığar mı? Bu Ali Koç nasıl bir spor adamı? Sen neyine güveniyorsun?

Ne oldu? Ne kazandın Ali Bey? Toplumu bölmeye ve toplum için husumet tohumları ekmeye çalışmak memlekete ihanetten öte bir şey değildir.”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.