Harekete geçiliyor! Stratejik noktalar belirlendi! Kara harekatında ilk hedef…

Terörü kaynağında kurutma stratejisi kapsamında gerçekleştirdiği nefes kesen operasyonlarla terör örgütü PKK/YPG/PYD’nin inlerini başlarına yıkan Türkiye, yeni bir mücadele safhasına geçiyor.

Harekete geçiliyor! Stratejik noktalar belirlendi! Kara harekatında ilk hedef…
Yayınlama: 02.01.2023 09:11:39
A+
A-

Terör örgütünün finansman kaynaklarını kontrol altına alınarak sömürdükleri petrol tesisleri ve rafineriler kullanılamaz hale getirilecek.

Kara propaganda aracı olarak kullandıkları internet altyapıları çökertilecek, diğer iletişim kanalları yok edilecek.

Elektrik altyapısında terör kamplarına ulaşan hatlar kesilecek. Mehmetçikten kaçmak umuduyla inşa ettikleri tünellerin malzemesinin üretildiği beton fabrikaları imha edilecek.

Bu yolla terör örgütünün uyuşturucu, insan ticareti ve kara para aklama gibi illegal işlerini yürütmesine neşter atılacak.

ETKİLİ HAVA VE FÜZE OPERASYONLARI
Türkiye, etkili hava ve füze operasyonlarıyla terör örgütüne kâbusu yaşatacak.

İHA ve SİHA’ların elde ettiği görüntüler, sahadaki alan ve adam istihbaratı ve teknik istihbarat sayesinde nokta operasyonlar ile terör örgütünün sözde yönetici kadrosunda isimler etkisiz hale getirilmeye devam edilecek.Harekete geçiliyor! Stratejik noktalar belirlendi! Kara harekatında ilk hedef...

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin(TSK) Suriye sahasına gerçekleştirmeyi planladığı kara operasyonunda ise ilk hedefinin Şubat 2016’da teröristler tarafından işgal edilen ve stratejik konumuyla öne çıkan Tel Rıfat olabileceği değerlendiriliyor.Harekete geçiliyor! Stratejik noktalar belirlendi! Kara harekatında ilk hedef...

Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekât bölgelerinin güvenliği için büyük önem taşıyan Tel Rıfat, Türkiye sınırına 18 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

YERLİ SAVUNMA AMBARGOLARI PARÇALAYACAK
Batıdan gelen çatlak seslere rağmen güney sınırını 30 kilometre derinliğinde terörden temizlemekte kararlı olan Türkiye, terörle mücadelede önümüzdeki yıl da önemli adımlar atacak.Harekete geçiliyor! Stratejik noktalar belirlendi! Kara harekatında ilk hedef...

Bu süreçte Türk askerinin en büyük destekçisi kritik yerli ve milli savunma sanayi ürünleri olacak. Türkiye, terörle mücadelesini baltalamak için uygulanan ambargoları insanlı ve insansız sistemleriyle yırtıp atacak.

Oyun değiştiren yerli savunma sanayi projelerine destek güçlü şekilde devam edecek.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş