Kullanıcılar inanamadı… MTS, mobil internet paylaşımını ücretli yaptı!

Rus merkezli operatör olan MTS, müşterilerine attığı mesaj ile internet paylaşımı için ayrı bir ücret talep etmeye başladığını belirtti.

Kullanıcılar inanamadı… MTS, mobil internet paylaşımını ücretli yaptı!
Yayınlama: 30.04.2023 21:43:39
A+
A-

Rus merkezli MTS operatör aboneleri, bundan böyle mobil cihazlarından İnternet dağıtımı için ayrıca ödeme yapmaları gerekeceğine dair mesajlar almaya başladı. Önceleri internet paylaşımının ücretsiz olduğu özellik şimdi ücretli hale geldi.

Rus operatör, müşterilerin kendi internetlerini diğer kişilere paylaşmaları için, abone maliyeti 49 ruble olan özel bir paket oluşturdu.

Firma’nın müşterilere atmış olduğu mesajda interneti paylaşmak isteyenlerin, 49 ruble (11,85 Türk Lirası) karşılığında 50 GB’lık bir paketi alabileceklerini belirtildi.

 

Kullanıcılar inanamadı... MTS, mobil internet paylaşımını ücretli yaptı!

 

SADECE SINIRSIZ İNTERNET PAKETİNE SAHİP OLANLARI KAPSIYOR

Operatör, Wi-Fi, USB ve Bluetooth üzerinden trafik iletiminden bahsederken, yeniliğin sınırsız İnternet paketlerine sahip müşteriler için geçerli olduğunu açıkladı.

MTS, yeni dağıtım koşullarının “bir dizi arşiv tarifesi” için geçerli olacağını kaydetti. Rus gazetesi olan Vedomosti’ye göre, daha önce Beeline da benzer bir işlevin başlatıldığını duyurdu ancak orada internet trafiğinin ücretli dağıtımı yalnızca şirketin yeni müşterileri için geçerli olacağı belirtildi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.