’Sarı Bıyık’ sahnelere geri döndü

BİR DÖNEMİN ÖNEMLİ YAPIMLARINDAN OLAN ‘GERÇEK KESİT’ TİYATRO SAHNESİNE UYARLANDI. DENEYİMLİ OYUNCU CAHİT KAŞIKÇILAR’IN İLK BÖLÜMDE STAND-UP TADINDAKİ EĞLENCELİ GÖSTERİSİNİN ARDINDAN BKSD OYUNCULARININ CANLANDIRDIĞI GERÇEK HAYATTAN KARAKTERLERİ YANSITAN ‘GERÇEK KESİT VE ÖTESİ’ ÖZEL GÖSTERİMİNDE BEĞENİ TOPLADI.

’Sarı Bıyık’ sahnelere geri döndü
Yayınlama: 29.12.2022 23:45:20
A+
A-

Bir dönemin önemli yapımlarından olan ‘Gerçek Kesit’ tiyatro sahnesine uyarlandı. Deneyimli oyuncu Cahit Kaşıkçılar’ın ilk bölümde stand-up tadındaki eğlenceli gösterisinin ardından BKSD oyuncularının canlandırdığı gerçek hayattan karakterleri yansıtan ‘Gerçek Kesit ve Ötesi’ özel gösteriminde beğeni topladı.

Bursa Mahfel’de izleyiciyle buluşan, ’Çok kişilikli gösteri’ ile sahnelere geri dönen usta oyuncu Cahit Kaşıkçılar ve BKSD oyuncuları gece sonunda ayakta alkışlandı. Özel etkinlik sonrası oyunu izlemeye gelen misafirlere teşekkür eden Kaşıkçılar, “Uzun zamandır aklımızda olan bir projeydi. Arkadaşlarımızla beraber sahneye koyduk. Bu özel günümüzde bizleri yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Usta oyuncunun başından geçen ve bir dönem gazetelerin ikinci sayfalarında yer alan ilginç hikayelerin konu alındığı oyunu Arda Mat yönetiyor. Cahit Kaşıkçıların moderatörlüğünde, Sara Atmaca, Selçuk Salih Başhan, Hacer Ekinci, Orhan Efe Sakarya ve Ahmet Said Kenarda ilginç karakterleri canlandırıyor.

Tiyatro severlerin beğenisine sunulan gösteri 7 Ocak’ta Mahfel Lounge ve 14 Ocak’ta ise Karacabey Şükran Yemişçioğlu Kültür Merkezi’nde oyananacak.

’Sarı Bıyık’ sahnelere geri döndü
’Sarı Bıyık’ sahnelere geri döndü
’Sarı Bıyık’ sahnelere geri döndü
Kaynak: İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.