Usta sanatçıdan Murat Kurum’a destek!

İftar programında Murat Kurum ile sahneye çıkarak şarkıya eşlik eden Orhan Gencebay, uzun süre sosyal medyada gündem oldu.

Usta sanatçıdan Murat Kurum’a destek!
Yayınlama: 29.03.2024 11:25:23
A+
A-

Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum için şarkı yazarak hediye eden Orhan Gencebay, Roman Vatandaşlarımızla İftar Buluşması etkinliğine katıldı. İftarda Murat Kurum ile sahneye çıkarak şarkıya eşlik eden Orhan Gencebay, uzun süre sosyal medyada gündem oldu. Usta sanatçı, şimdi ise hem buluşma hem de belediye seçimleriyle ilgili söyledikleriyle gündeme geldi.

İşte “Murat kardeşimin İstanbul’u çok iyi yöneteceğinden eminim” diyen Orhan Gencebay’ın o açıklamaları…

İftarda Murat Kurum ile sahneye çıkarak şarkıya eşlik eden Orhan Gencebay, uzun süre sosyal medyada gündem oldu.

Orhan Gencebay’dan Murat Kurum’a destek! İstanbul’u çok iyi yöneteceğinden eminim

“İstanbul çok önemli ve zengin bir şehir, böyle bir şehre ancak Kurum gibi başarılı bir isim yakışır” diyen Gencebay sözlerine şöyle devam etti:

“İstanbul dünyanın göz bebeği olan bir şehir. Bu şehri yönetmek de her açıdan uzmanlık gerektirir. Murat Kurum hem genç hem de çok yetenekli. Bakanlığı döneminde yaptıkları ortada.

İstanbul’un sorunlarını yakından biliyor. Belediyecilik hizmet işidir. Murat kardeşimin İstanbul’a çok iyi hizmetler yapacağına inanıyorum.

Bundan dolayı da onun için seçim şarkısı yaparak, kendisine hediye ettim. Cumhur İttifakı, İstanbul için çok doğru bir aday gösterdi. Vatana hizmettir asıl olan, insani değerlerle bunu yapmaktır önemli olan.

Bu ülkeye kim yarar sağladığıysa Allah ondan razı olsun. 65 yıldır ülke siyasetini yakından takip eden biri olarak şunu söyleyeyim, eskiden Türkiye şamar oğlanı gibiydi, şimdi ise dünyada söz sahibi olan bir ülke konumunda.

Bunu da yapan Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve ekibidir. Atatürk’ten sonra en büyük başarıya imza atan kişi Cumhurbaşkanımız. Allah ondan razı olsun.”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş